Piotr Stasiowski
dyrektor
dyrektor@ggm.gda.pl

Sekretariat:

Marta Pyszyńska
office@ggm.gda.pl
+48 501 520 269

Dział Wystaw:

GGM1
Gabriela Warzycka-Tutak
kuratorka GGM1
gwarzycka@ggm.gda.pl

Andżelika Kliś
p.o. kuratorki GGM1
aklis@ggm.gda.pl
+48 665 777 029

Oksana Krushevska
asystentka kuratorki GGM1
okrushevska@ggm.gda.pl
+48 501 520 597

GGM2
Andrzej Zagrobelny
kurator GGM2
azagrobelny@ggm.gda.pl
+48 601 676 445

Barbara von Zmuda-Trzebiatowska
asystentka kuratora GGM2
bzmuda@ggm.gda.pl
+48 501 520 635

4G
Maria Sasin
kuratorka 4G
msasin@ggm.gda.pl
+48 697 627 000

Aleksandra Migdał
asystentka kuratorki 4G
amigdal@ggm.gda.pl
+48 501 520 651

Dział Projektów Artystycznych i Edukacji:

Agnieszka Baaske
p.o. kierownika działu projektów artystycznych i edukacji
abaaske@ggm.gda.pl
+48 501 520 149

Grażyna Tomaszewska-Sobko
kuratorka projektów artystycznych
i edukacyjnych
gtomaszewska@ggm.gda.pl
+48 665 770 551

Jagoda Łukomska
specjalista ds. pobytów rezydencyjnych
i organizacji wydarzeń
jlukomska@ggm.gda.pl
 +48 501 520 173

Dział Administracyjno-Techniczny:

Adam Jabłonowski
kierownik działu
ajablonowski@ggm.gda.pl
+48 501 520 827

Jakub Łapawa
specjalista ds. technicznych
jlapawa@ggm.gda.pl

Piotr Grdeń
specjalista ds. technicznych
pgrden@ggm.gda.pl

Dział Marketingu i Promocji:

Justyna Majzel-Zacha
specjalista ds. promocji i PR
pr@ggm.gda.pl
+48 693 660 004

Dział Księgowo-Kadrowy:

Katarzyna Bocheńska
główna księgowa
kbochenska@ggm.gda.pl
+48 665 777 290

Alicja Krzemińska
księgowa, kadry
akrzeminska@ggm.gda.pl
+48 501 520 264

Zamówienia Publiczne:

Dorota Tuźnik
dtuznik@ggm.gda.pl

Inspektor Danych Osobowych: 

Marta Pyszyńska
office@ggm.gda.pl