Ferie w GGM 2021

TAM, GDZIE NAS NIE MA | FERIE W GGM 2021
online (za pomocą platformy Zoom)

Zapraszamy na FERIE ONLINE 2021 Tam, gdzie nas nie ma dzieci w wieku od 7 lat (młodsze klasy szkoły podstawowej). W czasie pandemicznym nasze możliwości podróżowania po świecie zostały mocno ograniczone. Ale kto powiedział, że nie możemy wyrwać się z naszego domu i popodróżować po świecie wyobraźni? Co tam, świecie – wszechświecie! Przed nami 10 niezwykłych wypraw. Każdego dnia przeniesiemy się w inne miejsce, przeżyjemy nową przygodę, odkryjemy nową tajemnicę. Z pomocą specjalnie zaprojektowanych kart graficznych, materiałów plastycznych i glinki samoutwardzalnej zmaterializujemy nasze największe fantazje.

Zajęcia będą odbywać się za pomocą platformy Zoom w dwóch turnusach obejmujących taki sam program zajęć: 4-8.01.2021 i 11-15.01.2021. Codziennie zajęcia będą odbywać się w dwóch blokach warsztatowych w godzinach 11:00-12:30 i 13:30-15:00. Na zajęcia obowiązują zapisy na adres mailowy: abaaske@ggm.gda.pl (ilość miejsc ograniczona).

Pierwszy blok zajęciowy będzie polegał na stworzeniu 5 prac manualnych z użyciem specjalnie dedykowanych, tematycznych kart graficznych oraz przyborów plastycznych. Wykreowane zostaną osobliwe miejsca, powołane do życia zostaną magiczna fauna i flora, a finalnie uczestnicy stworzą flotę mocy marzeń – girlandy - ozdoby do pokoju dziecięcego.
Prowadząca: Agnieszka Baaske

Natomiast drugi blok zajęciowy pobudzi i rozwinie wyobraźnię dzieci poprzez słuchanie opowiadań, czy baśni. Chcemy zaproponować tworzenie prac z jednego kawałka masy samoutwardzającej.
Prowadząca: Grażyna Tomaszewska

Udział w zajęciach jest bezpłatny!

Projekt graficzny: Michał Pecko