GNOJKI „WEŹ SIĘ ODSUŃ" - Rozstrzygnięcie konkursu!

Jutro zostanie odkryty zwycięski kombinzenon, który w tym momencie wykonujemy wszystkimi naszymi rękami i nogami. Podczas finisażu, w sobotę o 18:00 nastąpi oficjalne odsłonięcie skafandra nałożonego na ciało uczestnika, który  będzie się wyśmienicie bawił. Sam. Pojawimy się wtedy na chwilkę online na portalu facebook, żeby uroczyście zakończyć wystawę „Cała Polska. Wyprawa do źródeł sztuki. Vol 2.”, zachowując bezpieczny dystans od galerii wynoszący 79000 metrów. W związku z tym, że będziemy mieli tylko 1 kilogram internetu będzie to króciutka relacja na żywo, a pełną dokumentację udostępnimy w poniedziałek.    

Prawdopodobnie źdźbła trawy stęskniły się za nami tak samo mocno jak my mamy już dosyć ścian. Zawsze lubiliśmy ściany, w szczególności te nośne, ale niezdrową, zaborczą relację trzeba przyhamować i spojrzeć na nią z dystansu. Gnojki WEŹ SIĘ ODSUŃ to okazja przede wszystkim na kompromis. Zapraszamy serdecznie 1 osobę na praktykę nowoczesnych technik sanitarnych i inscenizację działań online’owych. Jest to nasza propozycja finisażu wystawy “Cała Polska. Wyprawa do źródeł sztuki. Vol 2.” organizowanej przez Gdańską Galerię Miejską i BWA Wrocław.


Aby zdobyć zaproszenie na wydarzenie trzeba wziąć udział w bardzo szybkim konkursie na projekt skafandra imprezowego minimalizujacego ryzyko zarażenia się jakimkolwiek wirusem. Wykonaniem wybranego projektu kombinezonu zajmą się Gnojki. Materiały muszą zmieścić się w kwocie 1000 złotych. Autor wygranego projektu otrzyma zaproszenie na imprezę zorganizowaną tylko i wyłącznie dla niego.
Deadline na wysyłanie projektów to najbliższy czwartek 20.08.2020 roku. Forma jak najbardziej dowolna.
 
Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: kolektywgnojki@gmail.com

Dla całej reszty wydarzenie będzie żywe w internecie (ang. live stream) (żywy potok)!