SPOTKANIE „DUŻY PŁOMIEŃ ŁATWO SPALA"


Porozmawiajmy o tym, jak robić rzeczy z misją a jednocześnie się nie wypalić. Brzmi jak problem pracowników korporacji? Okazuje się, że nie tylko ich dotyczy. Wypalenie dotyka bardzo dużej grupy osób pracujących z misją - od pracowniczek i pracowników NGO - nauczycielki, nauczycieli, aktywistki, aktywistów po pracowniczki i pracowników sektora kultury i grup nieformalnych.

20 sierpnia (godz. 16.00-20.00) spotykamy się razem z twórczyniami i twórcami niezależnych miejsc oraz osobami pracującymi w pracach misyjnych. Powymieniamy się swoimi doświadczeniami i sposobami na realizowanie działań w sposób równościowy i nieobciążający tylko jednej osoby. Będzie to także okazja, by podzielić się trudnościami i wyzwaniami, o których nie mamy z kim porozmawiać. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą zadbać o siebie i poszukać odpowiedzi, jak się nie wypalić, robiąc super rzeczy dla świata.

Nad przebiegiem będzie czuwać trenerka, która opowie bardziej o mechanizmach psychologicznych naszego zaangażowania i wypalenia oraz roli w komunikacji w organizacji - Joanna Grandzicka z firmy TEAL. Od kilku lat współpracuje poprzez warsztaty i mentoring z ludźmi z sektora kultury, a wcześniej przez 12 lat prowadziła organizację pozarządową.

Po szkoleniu zapraszamy na spacer, relaks i czas dla siebie oraz dobre jedzonko.

Spotkanie odbywa się w ramach wystawy “Cała Polska” i jest propozycją Fundacji Artystów Kolonia Teraz.

Liczba miejsc ograniczona! Spotkanie odbędzie się na świeżym powietrzu, z zachowaniem dystansu społecznego, w maseczkach.
Rejestracja: https://forms.gle/QwvH6KxQQV7xgJj7A

Idea: Alicja Jelińska z Fundacji Artystów Kolonia Teraz. Projekt @rezydenc.ja

Obraz autorstwa Armana Galstyana